.

.

Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Раскошен Paisley Сина Шема Плитки Мачка Вода Сад Мачка Хранење Широк Чаши на домашно Милениче Сад на

Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Раскошен Paisley Сина Шема Плитки Мачка Вода

DEN 479.76
Залиха

Материјал &Size - Бамбус+Нерѓосувачки Челик, јас во X 5.5 5.5 во X 2.1 во / O D4.3во X H1.4in, јас 14cm X 14cm X 5.4 cm / O D11cm X H3.5cm.Производ перформанси На база на ова домашно милениче храната сад е направен од еколошки бамбус дрво, кое е не-токсични, безопасни, безбедно и без мирис, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да се користат со доверба.15° склони агол дизајн го намалува притисокот на домашно милениче вратот и зглобовите, и да може ефективно да промовира цревната варењето на храната.Применливи сценарија - Погоден за мали кучиња и мачки, тоа е многу погоден за држење милениче сува храна, мокра храна, грицки или вода.Удобно висина го прави полесно за домашни миленици да се јаде и да уживате оброци во секое време.На монтажни нерѓосувачки челик сад е издржлив и лесен за чистење.Едноставно бамбус храната сад може да биде интегриран со секој дом декорација стил.Инструкции за перење - нерѓосувачки челик сад го прави полесно чистење и може да се мијат во машина за миење садови.На бамбус база е не мие, ве молиме избришете ја со сува крпа.Посебна Забелешка - Поради различни мерни методи, нормално е дека големината грешка е во рок од 1cm.Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување. 【 Материјал &Големина 】 Бамбус+Нерѓосувачки Челик, јас во X 5.5 5.5 во X 2.1 во / O D4.3во X H1.4in, јас 14cm X 14cm X 5.4 cm / O D11cm X H3.5cm 【Производ перформанси】 На база на ова домашно милениче храната сад е направен од еколошки бамбус дрво, кое е не-токсични, безопасни, безбедно и без мирис, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да се користат со доверба.15° склони агол дизајн го намалува притисокот на домашно милениче вратот и зглобовите, и да може ефективно да промовира цревната варењето на храната. 【Применливи сценарија】 Погоден за мали кучиња и мачки, тоа е многу погоден за држење милениче сува храна, мокра храна, грицки или вода.Удобно висина го прави полесно за домашни миленици да се јаде и да уживате оброци во секое време.На монтажни нерѓосувачки челик сад е издржлив и лесен за чистење.Едноставно бамбус храната сад може да биде интегриран со секој дом декорација стил. 【 Перење инструкции 】 нерѓосувачки челик сад го прави полесно чистење и може да се мијат во машина за миење садови.На бамбус база е не мие, ве молиме избришете ја со сува крпа. 【 Посебна Забелешка 】 Поради различни мерни методи, нормално е дека големината грешка е во рок од 1cm.Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување.

R

Избор на клиент