.

.

Изолирани Ручек Торба,Обновливи Изолирани Ладно Ручек Кутија,Работа, Училиште, Патување и Пикник Ручек Кутија (Сиви, Големи)

Изолирани Ручек Торба,Обновливи Изолирани Ладно Ручек Кутија,Работа, Училиште, Патување и Пикник Ручек Кутија (Сиви,

DEN 359.76
Залиха

Само "додади во кошничка", ќе сакам дизајн на торба и да се храните здраво!.★Издржливи структура : Направени од храна одделение материјали, трајни, водоотпорен, dustproof, солза-отпорни, и издржливи.Совршен за статистика, ден патување, на плажа или вежба.★Пространа : ви Обезбеди со многу простор за да се спакуваат сите на храна и оброци, треба во текот на денот.Овој ручек tote торба има голем преден џеб за да се обезбеди подобро простор за складирање за автобуски карти, копчиња, ножеви, мобилни телефони и предници.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.Тоа ќе го задржи вашето храната во фрижидер или да се чуваат на топло околу 4 часа.Високо-квалитетни материјали : Потрошни Оксфорд ткаенина и не-токсични алуминиумска фолија (без BPA), совршен за пакување на храната и ручек контејнери.★Преносни : На лесен дизајн е многу погодна за излети, патот патувања, јадење надвор од канцеларија ручеци, училишта, итн.Дали сте уморни од напуштање на заводот за ручек или трошат пари/време за да се извади?Дали често заборавајте да јадат ручек или се чувствуваат гладни на работа?Дали сакате да уживате во вашата омилена храна на работа, на училиште, или каде ви се допаѓа?Само изберете XIaobobi Ручек Торба да уживаат во здрава домашна храна, уживајте во најдобрите дегустација во секое време, насекаде!Висок квалитет★Три слоеви на изолација : Дебела алуминиумска фолија обвивка, 5 MM дебела изолација бисер пена на внатрешниот слој, и 300 D водоотпорен мат ткаенина за заштита на надворешниот слој да ги задржи на храната студена/топло/свежа за неколку часа.★Лесен за чистење : Кога сос е истури, само избришете ја со влажна крпа или салфетка.!★Dustproof и водоотпорен материјал : Заштитете го вашиот ручек и објектите внатре од повремени нота или слаби врнежи од дожд.Безбедност на патент : Мазна отворање и затворање, лесно да се носат кога оди на работа.Ова е искрени повратни информации од нашите клиенти.Стандард ручек торба големина : 10.На Xiaobobi ручек торба е посебен и исклучителен подарок за вашата сакана.Тоа може совршено да држете го вашиот ручек кутија, закуски, и дури и протеини се тресат шише.Хуманизирано дизајн★Целосно отворете : Лесно да оптоварување и истовар предмети.Ние се надградува на внатрешна изолација поставата според вашите потреби.Xiaobobi ручек торба гаранција : Ако не сте 100% задоволни со нашата ручек торба, ние ќе ви обезбедиме со 30-ден наплата или замена.

R

Избор на клиент