.

.

Мали корпата за Ѓубре со Капак Бебе Панда Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Спалната соба Канцеларија 7L/1.8 Литри

Мали корпата за Ѓубре со Капак Бебе Панда Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања

DEN 1199.76
Залиха

Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на ѓубре, но, исто така, да се направи една убава декорација.3") Дијаметар( 8.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши вашите проблеми побрзо.Совет : Поради различни монитори, на производот ќе имаат мала боја разлика, ве молиме да се разбере.High-end пластика се лесни, трајни и лесни да се чистат, со faux дрво нозе, додавање на уметничкиот допир да вашиот дом.Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.8 Литри) Висина(14.7") Материјал(PP+ABS).Нашата услуга:Ако имате прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте не директно.Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.Ние се стремиме да ги задоволиме нашите клиенти и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа од денот на приемот на пораката.Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна перница те прави полесно да се поправи и да го замени ѓубре торба.Кога производот е испратена, се должи на превозот ограничувања, три дрвени нозете на корпата за ѓубре е отстранет, пакетот доаѓа со едноставна шрафцигер, на нозете може да се зезнав на по приемот.Парична казна изглед : На производ има три faux дрво жито нога поддршка, така што не треба да се превиткуваат кога го користите.

R

Избор на клиент