.

.

Моторни Заграда, PC 32x42x34 32-милиметри Дупка Растојание Граница Вклучите Покрие Стабилна Лесно да се Замени за Моторс

Моторни Заграда, PC 32x42x34 32-милиметри Дупка Растојание Граница Вклучите Покрие Стабилна Лесно да се Замени

DEN 318.96
Залиха

Чекор моторот покритие е повеќе сместување и има повисока појавување на просторот.Дупка растојание на производот е за 31mm, отворот е околу 3.2 мм и висина е околу 34mm.3 D печатач граница вклучите поклопецот е направен од високо-квалитетен материјал, изработка на производ трајни и стабилни.Со професионален дизајн и разумни структура, производот може да биде лесно да се замени и инсталиран.На производот е добар контакт перформанси, која може да се обезбеди печатач стабилна и подобро да работат.Функција : 1. 3 D печатач граница вклучите поклопецот е направен од високо-квалитетен материјал, изработка на производ трајни и стабилни.2. Чекор моторот покритие е повеќе сместување и има повисока појавување на просторот.3. Со професионален дизајн и разумни структура, производот може да биде лесно да се замени и инсталиран.4. На производот е добар контакт перформанси, која може да се обезбеди печатач стабилна и подобро да работат.5. Дупка растојание на производот е за 31mm, отворот е околу 3.2 мм и висина е околу 34mm.Спецификација : Предмет Тип : 3 D Печатач Граница Вклучите Cover Specification : Прибл. 31x42x34mm / 1.2x1.7x1.3in Hole Растојание : Прибл. 31mm / 1.2 in Material : PCProduct Модел : CS-F-001 Aperture : Прибл. 3.2 mm / 0.1 in Height : Прибл. 34mm / 1.3 во Пакет Листата : 5 x3 D Печатач Граница Вклучите Капак.

R

Избор на клиент