.

.

Јајце Бања Играчка, Лебдејќи Вода Спреј Мазна Брус Слободен Лебдечки Када Играчка Фирма Здрав за Бебе за Базен за Деца, за Дома Патување(Пингвин)

Јајце Бања Играчка, Лебдејќи Вода Спреј Мазна Брус Слободен Лебдечки Када Играчка Фирма Здрав за Бебе за Базен

DEN 2265.60
Залиха

Мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, лесно може да се стави во вашата торба, совршена за домашни и патување употреба.Направени од високо квалитетни пластични материјали, со прецизната изработка, фирма и не се токсични, трајни производи за употреба.Помогне во развојот на мозокот размислување способност и стимулирање на сознавањето на новиот свет, совршена играчка за деца.Површина е мазна и брус бесплатно, и не ќе му наштети на вашето бебе на кожата, безбеден и сигурен за користење.Погоден за кади и базени за пливање, гарантира долгорочна капење забава, изгледа симпатична и убава.Функција : 1. Направени од високо квалитетни пластични материјали, со прецизната изработка, фирма и не се токсични, трајни производи за употреба.2. Површина е мазна и брус бесплатно, и не ќе му наштети на вашето бебе на кожата, безбеден и сигурен за користење.3. Помогне во развојот на мозокот размислување способност и стимулирање на сознавањето на новиот свет, совршена играчка за деца.4. Погоден за кади и базени за пливање, гарантира долгорочна капење забава, изгледа симпатична и убава.5. Мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, лесно може да се стави во вашата торба, совршена за домашни и патување употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Јајце Спреј Бања Toy Material : Plastic Appropriate Возраст : 3 години + Пакет Листа : 1 x Јајце Спреј Бања Играчка.

R

Избор на клиент