.

.

Семејството Мали Медицински Складирање Кутија,13 Инчен Организатор Кутија Три Слој, Занает Кутија/Шиење Кутија Организатор/на Прва Помош Кутија/Медицина Кутија/Ал?

Семејството Мали Медицински Складирање Кутија,13 Инчен Организатор Кутија Три Слој, Занает Кутија/Шиење Кутија

DEN 1732.80
Залиха

▶【СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА】 Совршен за чување на Лекови, апарати за Прва Помош Комплет, Скапоцености, и Шминка.Може да се користи на отворено како прва помош кутија за семејство, бизнис или спортски тим. ▶【Висок Квалитет Складирање Кутија】Се направени од премиум материјали, овој занает организаторите и чување на податоци е лесен, прашина-доказ и влага-доказ.Тоа е цврсти, отпорни да падне, не е лесно да се деформира, и ви дава безбеден и сигурен за користење искуство. ▶【Корисни Занает Кутија】Со виткање три слој за одвојување дизајн, тоа може да ви помогне подобро да се класифицираат, зачувување на објекти и целосно да го реши проблемот на неуредна предмети.На шиење кутии организатор со прегради може да ви даде чист и уреден простор. ▶【Преносни Пластични Алатка Кутија】големината на овој постапува складирање случај е 13*7*6.7 инчи.Јасно пластика складирање кутија карактеризира со својата јасна класификација, лесно да се најдат предмети.Можете да најдете се што сакате лесно и брзо. ▶【Повеќенаменски Кутија Организатор】На шиење организатор со дршката е силен и издржлив и може да се користи за долго време.Тоа е организатор кутија за занаети, вештини, шиење, алатка, медицина,украс и шминка.Тоа е најдобар избор за чување на предмети.Evaner Семејство мали медицински складирање кутија,13 Инчен Организатор Кутија Три Слој, Занает Кутија/Шиење Кутија Организатор/на Прва Помош Кутија/Медицина Кутија/Алатка Кутија/Ракува Складирање Случај со Капаци(Бела)Одржување на лекови, козметика и лични предмети надвор од погрешни раце е важно, особено кога децата се наоколу.Совршен за прва помош комплет кутија за спортски тимови, настани, кампување, лов, или да чувате во вашиот автомобил за неочекувана итен случај.Исто така одлична за шминка уметник за да се задржи нивната најмногу ценети алатки далеку од roommates или клиенти.Ограничување на пристап до вашите лични предмети во работа е одлична идеја за професионалци во архитектурата, инженерство, дизајн, или во општа статистика.Specification Size : 13*7*6.7 inchesmaterial : plastic Weight : 1000 GNotice : Ова lockable складирање кутија НЕ е огноотпорни или водоотпорен.Тоа ќе направи одлична работа за чување на предмети подалеку од децата, но не треба да се користи за да се задржи опасни апчиња или стоки далеку од возрасните.Утврден возрасни ќе бидат во можност да се пробие густата пластика и да се дојде до содржината.

R

Избор на клиент