.

.

Power4Laptops Замена на Лаптоп DC Џек Штекер со Кабел Компатибилен со HP Павилјон 14-b141TU

Power4Laptops Замена на Лаптоп DC Џек Штекер со Кабел Компатибилен со HP Павилјон 14-b141TU

DEN 1341.60
Залиха

Оваа DC Џек Приклучок за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригиналните приклучок, ако оригиналот е неисправен или оштетени.На сокети може да бара лемење и тоа е силно се препорачува дека треба објектот опремени со квалификуван компјутерски техничар.

R

Избор на клиент