.

.

Батеријата Пакет за Leica BP-DC7 и Leica V-Лукс 20, V-Лукс 30, V-Лукс 40 Дигитална Камера

Батеријата Пакет за Leica BP-DC7 и Leica V-Лукс 20, V-Лукс 30, V-Лукс 40 Дигитална Камера

DEN 383.76
Залиха

Нов Висок Квалитет на Литиум-јонска Замена на Батеријата, Висока Густина на Енергија, Високо Рециклирање Живот, Долг Живот на Батеријата.Хемија : Li-ion, Напон : 3.6 V, Капацитет : 1200 MAH. 100% Декодираната и 100% Компатибилен Со Оригиналниот Камери и Полначи.Апсолутно Нема Меморија Ефект, Можете Да Ги Полните И Користете Ја Батеријата Во Секое Време.Пакет содржи : 1 x DMW-BCG10 Батерија; 12-Месечен Производителот Гаранција и Лесен-за-Добиете Услуги на Клиентите.За било какви Прашања ве Молиме Слободно Контактирајте со нас, Ние ќе се Фокусираме на Обезбедување на Квалитет на Моќ.Li-ion Батеријата Карактеристики : 1. Нова Високо Квалитетна Замена На Батеријата 2. Висока Густина На Енергија, Високо Рециклирање Живот, Долг Живот На Батеријата 3. Екстра Моќ за Вашиот Дигитален Видео Камера / видео камера 4. Висок Капацитет / Батерија Li-ion Батерија, Апсолутно НЕ Меморија Ефект Спецификации : 1. Напон : 3.6 V 2. Капацитет : 1200m Ah 3. Батерија Тип : Li-ion 4. Состојба : Нова, 1 година гаранција!Пакет Содржина : 1 x DMW-BCG10 Батерија Li-ion Батерии Компатибилни со Батерија Код : Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10 E, DMW-BCG10 PP Leica BP-DC7, BP-DC7-E, BP-DC7-U Било какви Прашања ве Молиме Слободно Контактирајте со нас, Ние ќе се Фокусираме на Обезбедување на Квалитет Моќ Производи и Одлични Услуги на Клиентите.

R

Избор на клиент