.

.

OHCOZZY Фрли Перница Инсерти, Перница Stuffer Форма за Декоративни Перница Кревет, Кауч Троседот (4PCS,16x16 Инчи)

OHCOZZY Фрли Перница Инсерти, Перница Stuffer Форма за Декоративни Перница Кревет, Кауч Троседот (4PCS,16x16 Инчи)

DEN 527.76
Залиха

ДИШЕ МАТЕРИЈАЛ : Додатен е 7 D противалергиски влакна со добра breathability и мекост, која го задржува перница топло во зима и cools во лето.Вие само треба да се промени перница опфаќа кога секој нов фестивал доаѓа.МЕКИ, НО ПОДДРШКА : Полиестер пломби се добро пополнети па тоа не е добра работа одржување на обликот брилијантно.Дебеличка доволно за lumbar поддршка.Ќе се чувствувате одлично да ја става главата на или да ја користите како назад поддршка на стол или на троседот.ГОЛЕМИ ДОМА ДЕКОР : Нашата перници совршено ја надополнува секоја животна средина.Без разлика дали тоа е украсување на троседот или креветот, тоа ќе додадете боја на вашиот простор и да се направи простор зрачат со живост.Како што Дневна соба, студија соба, спална соба, регулируема облегалка, троседот, седиште, хотел, игра сала, автомобил, итн.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИЈА : Секој пакет содржи четири 12x20 педа од фрли перница вметнете и е вакумирани.Кога ќе примите овој производ, ве молиме овозможи 48-72 часа до перници за да целосно да се прошири.Можете исто така да допрете го или притиснете го копчето за перници неколку пати да се зацврсти овој процес.ПЕРЕЊЕ СОВЕТИ : ве Молиме мијат во нежни циклус со топла вода и висат до тоа да се исуши и ве молиме да се мијат тоа посебно и не се мешаат со други обоени алишта.

R

Избор на клиент