.

.

Homyl 25мм Ф1.8 Прирачник се Фокусира Леќа, за Микро Камери, со Предниот Поклопец на Леќите на Додатоци - EOS M

Homyl 25мм Ф1.8 Прирачник се Фокусира Леќа, за Микро Камери, со Предниот Поклопец на Леќите на Додатоци - EOS M

DEN 1125.60
Залиха

* 4 типа да се избере, FX тип M4/3, NEX и EOS M. * 25мм/ф1.8 со максимална релативна бленда од F/1.8 да F/16 преку нејзиниот опсег.Минималната фокусна должина е 0.2 m. * Примена : 25мм објектив може да се користи за широк спектар на фотографија, како хоризонтален, вертикален, уште живот, патување, свадба, и фотографија. * Компактен и Издржливи : Изградена во метално тело anf лесни, леќа е трајност и преносливост за надворешна престрелки. * Материјал : алуминиум легура и оптичко стакло, leghtweight и преносни.Опис : - 25мм/ф1.8 со максимална релативна бленда од F/1.8 да F/16 преку нејзиниот опсег.Минималната фокусна должина е 0.2 m. - 4 типа да се избере, FX тип M4/3, NEX и EOS M. - Материјал : алуминиум легура и оптичко стакло, leghtweight и преносни. - Апликација : 25мм објектив може да се користи за широк спектар на фотографија, како хоризонтален, вертикален, уште живот, патување, свадба, и фотографија. - Компактен и Издржливи : Изградена во метално тело anf лесни, леќа е трајност и преносливост за надворешна престрелки.Спецификација : - Модел : 25мм-Ф1.8 - Фокус Скала : Ф1.8-16 - Најблиску фокус растојание : 0.2 м - Конструкција : 7 елементи во 5 групи - Слој : UMC - Филтер Дијаметар : 37mm - Тежина : 126g Size Табела : Големина : прибл. 5.5х5.5x4cm / 2.16x2.16x1.57 inch Package Вклучува : 1x 25мм f/1.8 Lens1x Предниот Поклопец на Леќите на 1x Задниот Поклопец на Леќите на 1x Чистење Cloth Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

R

Избор на клиент