.

.

Мал Големина Розова Сомот Одговараат на Закачалки - 50 Пакет , за Домашна Организација и Облека Закачалки

Мал Големина Розова Сомот Одговараат на Закачалки - 50 Пакет , за Домашна Организација и Облека Закачалки

DEN 2592.00
Залиха

Ширина : 14.5".Крај : Не Се Лизга Розова.Клипови/Куки : Хром.Пакет Количина : 50. Во 14.5" овие Розова Slimline Мал Големина Закачалки се совршен избор за помала големина на облека!Повеќето стандардна големина закачалки се премногу големи за мал и помлад големина на облека и со текот на времето ќе се протега надвор и да ги уништи на обликот на вашето clothes.By со користење на овие помал простор за заштеда на закачалки, ќе бидете сигурни дека за да се заштитат и да се грижи за вашиот нежен облека како ниеден друг ги нема.

R

Избор на клиент