.

.

RJ45 Ethernet Спојка Cat7 Cat6 Cat5e Кабел Extender LAN Адаптер за Полнач во Линија Спојка Женски Женски 2 Пакети Сина

RJ45 Ethernet Спојка Cat7 Cat6 Cat5e Кабел Extender LAN Адаптер за Полнач во Линија Спојка Женски Женски 2 Пакети

DEN 1214.40
Залиха

【Функција】 - Релативно силна и неверојатно лесен за употреба - Компатибилен со Cat7,Cat6,Cat5e,Cat5 мрежа - Брзо расте : ethernet конекција спојка брзина до 10-Gigabit за cat7/cat6/cat5e, со стабилна сигнал, без stuttering - Задебелена PCB Одбор, Силни и Издржливи - Овие RJ45 couplers се метален заштитените - Тоа е стандарден Ethernet спојка, не специфичен вид.УПОТРЕБА : Ethernet да ethernet спојка може директно да се поврзе 2 краток мрежни кабли заедно да го продолжи должина на мрежата кабел,plug and play,без алатки се потребни.

R

Избор на клиент