.

.

Estee Lauder Двојно Носат Престој-Во Место Шминка 3N1 слонова коска Беж 1.0 Течност Унца

Estee Lauder Двојно Носат Престој-Во Место Шминка 3N1 слонова коска Беж 1.0 Течност Унца

DEN 1104.00
Залиха

Сенка : Беж Боја На Слонова Коска.Долго-носи шминка со 15-час престојуваат моќ.Изгледа беспрекорно и природни.Трае преку топлина, влажност, нон-стоп активност.Полу-мат.Масло-слободни.Мирис-слободни.Estee Lauder за Жените Носат Двоен Престој-во Место Шминка Spf 10 - 3n1 - слонова коска Беж 1.0 Оз. / 30 Ml од Estee Lauder.

R

Избор на клиент