.

.

2 Пара Нозе Навлажнувачки Чорапи Лето Удобност Анти-Напукнување Exfoliating Нога Рака Грижа Нога Нега Еластични Чорапи

2 Пара Нозе Навлажнувачки Чорапи Лето Удобност Анти-Напукнување Exfoliating Нога Рака Грижа Нога Нега Еластични

DEN 2112.00
Залиха

Чорапи Мртвите Кожата Ефективно Подобрување На Грубост На Нозете : Тоа Може Да Го Подобри Груб И Сува Проблеми Со Кожата На Нозете, Подсечен Крварење, Calluses И Тешко Кожата, Сува И Пилинг, И За Поправка На Кожата На Нозете.Чорапи Лето Удобност Употреба Sebs Материјал : Чорапи Употреба Sebs Материјал, Кои Ефикасно Ја Омекнува И Ги Отстранува Мртвите Кожата И Ги Буди Здравјето На Нозе.Придавам Влогови И Хидрат На Кожата На Нозете, Печат Хранливи Материи, Спречите Сушење И Пукање На Кожата.Попуштат Еластични Чорапи Совршена Пред-Продажба И По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Посветени На Две Напори, Еден Е Да Се Подобри Квалитетот На Производот И Вашето Искуство, А Друго Е Да Се Подобри Пред-Продажба И Услуга По Продажбата.Задоволството На Клиентите Е Нашиот Крајната Извршување.Ако Наидете На Некој Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето, Ние Ќе Се Реши Што Е Можно Побрзо!.Грижа Чорапи Против Не Е Лесно Да Се Деформира И Поудобно : Висока Флексибилност, Не Е Лесно Да Се Деформира, Не Presser Нога, Удобно Да Го Користите.Подобрување На Груба Кожа.Отстранување Чорапи Нога Лесен За Употреба И Чистење : Исклучителна Изведба, Добра Завиткување Ефект, Кожата-Пријателски.Едноставни За Употреба И Чистење, Грижа За Нозе.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Нозе Грижа Чорапи Материјал : SEBS Боја : Боја на Кожата Количина : 2 Пара Карактеристики : Враќање на подножјето на кожата сјајна, мека и деликатна, нежна и влажна, да го ублажи horniness.Големина S M L XL Должина 20cm / 7.9 во 22.5 cm / 8.9 во 23.5 cm / 9.3 во 24.5 cm / 9.6 во Ширина 9.5 cm / 3.7 во 9.5 cm / 3.7 во 9.5 cm / 3.7 во 9.5 cm / 3.7 во Чорапи Устата Ширина 7cm / 2.8 во 8.5 cm / 3.3 во 9cm / 3.5 во 9.5 cm / 3.7 во Висина 7.5 cm / 3во 7.5 cm / 3во 8.5 cm / 3.3 во 8.5 cm / 3.3 во Дебелина 0.3 цм / 0.1 во 0.3 цм / 0.1 во 0.3 цм / 0.1 во 0.3 цм / 0.1 во Пакет Листата : 2 x Пар Чорапи.

R

Избор на клиент