.

.

Fetrrc Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Компјутер Читателите за Жени/Мажи, Анти-Отсјај/Замор Јасно Мода Плоштадот Наочари 5 Парови ( Микс од Бои, 1.5 )

Fetrrc Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Компјутер Читателите за Жени/Мажи, Анти-Отсјај/Замор Јасно Мода Плоштадот

DEN 335.76
Залиха

Го намалува замор на Очите : Ублажување на суви очи, болки во очите, главоболка, замор на очите/замор, вртоглавица и др.Враќање на Јасна визија и да се ослободи од заматување и главоболки.Ultralight Рамка : Во рамки се направени од TR материјал, кој е лесен и трајни.Читање очила со пролетта шарки, флексибилни за да се вклопи во мали, големи или средни лице форми.Мулти-слој Обложени леќи : На леќи за ефективно го блокира повеќе од 95% од сина светлина и UV400. Мулти-слој заштитна фолија прави леќи анти-отсјај, рефлексивни и отпорен на гребење.Класичен Стилски Дизајн : прегледен и великодушни правоаголна очила рамка, транспарентни пет бои погодни за појавување на различни облека.Мулти-парче пакување за леснотијата на користење.Грижете се-слободен Искуство : Доколку постои било каков проблем, ние дефинитивно ќе ја преземе одговорноста за производот.Сите читање очила внимателно се проверуваат за да се осигура дека нашите клиенти добиваат задоволително производ.Ќе бидете во можност да читаат книги и да користат разни електронски производи јасно, итн.Производ вклучува кутија, сина светлина тест светилка, сина светлина тест картичка, очила крпа и 5-парче очила сет.Вие веќе не треба да се грижите за наоѓање на читање очила.Нема потреба да се грижите за квалитетот на леќи повеќе, Fetrrcs леќи се збогатени со мулти-слој на кожата.Ова вклучува сина и УВ светлина блокирање, нафта и отпорност на вода, анти-рефлексија, нула отпор и подобрени набитост.Сино светло блокирање читање очила не само што се анти-нула и анти-отсјај, но исто така може да спречи око замор и болка.

R

Избор на клиент