.

.

Силна Портокалова Пакување Лента, 2 Инчен x 55 Yds По Тркалаат (6 Ролни), Дебели 2.2 Мили, за Боја Кодирање, Организирање, се Движат, Пакување, Транспорт и Чување на

Силна Портокалова Пакување Лента, 2 Инчен x 55 Yds По Тркалаат (6 Ролни), Дебели 2.2 Мили, за Боја Кодирање, Организирање,

DEN 1178.40
Залиха

Боја код пратки или производи.На пример : сина за "ПРОЗОРЦИ 2-иот Ден Воздух" или црвено за "Жешка" пратки.Притисок чувствителни полипропилен лента со акрил лепило.Земја на потекло : Кина. 2" x 55 yds.Портокал (18 Pack) Лента Логика® Картон Запечатување Лента.Боја код пратки или производи.На пример : сина за "ПРОЗОРЦИ 2-иот Ден Воздух" или црвено за "Жешка" пратки.Притисок чувствителни полипропилен лента со акрил лепило.Светла и колоритна Лента Логика Обоени Акрилна лента е совршен за боја кодирање пратки или производи.Тоа е исто така се идеални за слободен попис и складиште за рутирање или локација.

R

Избор на клиент