.

.

Спреј девојка Постави Еднорог Кадифен и Sequin

Спреј девојка Постави Еднорог Кадифен и Sequin

DEN 743.76
Залиха

КАРАКТЕРИСТИКИ : Единица мерка ранец : 11x15x6 инчен, единица мерка ручек кутија : 9x8x5 инчен, единица мерка молив случај : 9x4x2 инчен, Тежина ранец : 1.32 lb, тежина ручек кутија : 0.66 lb, тежина молив случај : 0.44 lb,Капацитет ранец : 22 lt, капацитет ручек кутија : 6.24 lt, капацитет молив случај : 1.8 lt, Материјали : Најлон со Кадифен & Sequin, Главната боја : Многоцветни.НЕГА И ЧИСТЕЊЕ ИНСТРУКЦИИ : Рака мие со ладна вода, користете сапун или детергент, не користете кајгана.Не се притисне, сува виси во сенка.УДОБНО : Contoured рамо ремени со mesh ткаенини и прилагодливи страна компресија ремени.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ&СОЛИДНА : Нуди СВЕТЛИНА-ТЕЖИНА Сметководствената вредност и на сила, засилување совршен за патување, викенд getaways, шопинг и други активности на отворено. "Еднорог Кадифен и Sequin Поставите Спреј девојка Службен производ овластени од страна Спреј девојка.Одат на друго ниво со оваа супер оригинален сет на ранец, ручек кутија и молив случај вашиот омилен бренд.Сет изработени од најлон со различно обоени кадифен и светкава sequin со примена на предната страна на извезена закрпи и Спреј девојка гума.Ранец има главната преграда со две-начин на затворање да се задржи вашата работи безбедно, пред zippered торба и, исто така, има две торби Светкава стп страни со пролетта дека ќе го задржи вашето термос или што и да сакате да се земе точна.Овој модел е поместена мрежа за поддршка на грбот прилагоди со сосема везови и прилагодливи ремени за поголема удобност.Ручек кутија има прилагодливи на рака, како и две големи прегради со две-начинот на затворање и термичка обвивка за да се задржи вашата храна свежа и мирис за слободни.Овој ручек кутија вклучува пластична шише со капак за вашиот омилен пијалок.Молив случај има две прегради со затворачи за да ги задржи сите ваши работи безбедно, исто така, има несакани се справи.Ќе најдете неверојатни детали во pullers кои ќе го направат вашиот уникатен сет.Неверојатен подарок за девојки или жени.".

R

Избор на клиент