.

.

AAKitchen Над Мијалникот Roll-Up Јадење Сушење Рек SUS304 Кубни Нерѓосувачки Уште Јадење Рек Количка за Мулти-Користете Кујнски Мијалник Јадење Drainers, Сушење/Одвод/Trivet Сива (17.

AAKitchen Над Мијалникот Roll-Up Јадење Сушење Рек SUS304 Кубни Нерѓосувачки Уште Јадење Рек Количка за Мулти-Користете

DEN 376.56
Залиха

Совршена Големина за Повеќето Универзална Фамилии : Ова се тркалаат јадење сушење rack (17.8 Lx13 Wx0.5 H инчи) е дизајниран за да се вклопат за повеќето стандардни садопери.Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите вашиот мијалник големина пред купување.Ова јадење рек ќе работи само за тоне paints до 16.5 инчи.Голема Кујна Простор Saver Gadget : Количка за дизајн ви овозможува да се тркалаат потоне drainer до одговара на вашиот мијалник и продавница во кабинетот, без да се земе многу простор, оставајќи шалтери слободни.Мулти-цел Функции : Одлична за воздух за сушење јадења, одвод само-измиен зеленчук.Оваа сушење решетката е повеќе од само јадења.Го користите додека за перење произведуваат, да се прошири контра простор, или дури и како trivet за заштита на шалтерите од жешки тави и до 400° F и повеќе.SUS304 Нерѓосувачки Уште Цевки : Нема да нула деликатни јадења или нека слајд исклучување, лесен за чистење, ФДУ храна-безбедно, BPA-free и машина за миење садови безбедно.Посилна и Цврсто : Силен челик јадрото нема да се наведнуваат или се скрши како евтини жица полици 3-годишна гаранција.Големина : 17.8"Wx13"Л.

R

Избор на клиент