.

.

TuuTyss Нерѓосувачки Челик Потоне Caddy Потоне Организаторот,Има Сунѓерот за Кујнски Мијалник со Јадење Крпа Закачалка

TuuTyss Нерѓосувачки Челик Потоне Caddy Потоне Организаторот,Има Сунѓерот за Кујнски Мијалник со Јадење Крпа Закачалка

DEN 407.76
Залиха

МАТЕРИЈАЛ : SUS304 тешки нерѓосувачки челик,издржлив,лесен за чистење.Функција 1 : ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ-има сунѓер,крпа,scrubbers и така натаму,ги задржиме чиста и простор за заштеда;Отворени се исцеди дупки дизајн,чувајте ги на суво;.Карактеристика 2 : Со крпа род,подобро складирање за текстил.Функција 3 : Со отстранлив дното капе лента,заштита на вашиот countertop од вода дамки.Карактеристика 4 : Со дното против пролизгување подлога за заштита на countertop.Производ Мерка : однесуваат на слики.Пакетот вклучува 1pc,Tuu Tyss Нерѓосувачки Челик Потоне Caddy Сунѓерот Носителот Потоне Организаторот за Кујна Додатоци.

R

Избор на клиент