.

.

Комерцијални страна притиснете четка кофа и wringer во комбинација, Двојно кофа четка кофа со притиснете страна виткање цевки, Ресторан, хотел 360° ротирачка четка изст

Комерцијални страна притиснете четка кофа и wringer во комбинација, Двојно кофа четка кофа со притиснете страна

DEN 1990.80
Залиха

1. Употреба : Висока ефикасност страна притисок wringer е погодна за комерцијална чистење со четка барели на јавни места, како што се хотели, училишта, хотели, имот, фабрики, домови, канцеларии, станици, аеродроми, супермаркети, стадиони, итн., трајни / висока ефикасност четка кофа Тоа може да се направи јавни места сува брзо и лесно да одиме. 2. Безбедно и труд за заштеда на wringer четка кофа : лесно да се работи, само да се стави на четка главата во пространа извртување кошница и притиснете на пролет рачката надолу, што во голема мера ја подобрува чистење ефикасност, заштита и ослободување работа.Персоналот раце. 3. Со голем капацитет комерцијални четка кофа : се користи за чистење на подот или се исчисти нередот, со цел за комерцијална употреба, овозможувајќи им на корисниците да се чисти подолго пред менување на четка вода.Одржувајте безбедно, посува средина дома или на работното место. 4. Преносни Mopable Забавува Кофа : Комерцијална четка кофа со рачка и ролери, кои можат да се движат од страна на страна, може да им помогнам на 360° ротирачки casters, се движи тивко, притисни флексибилен и лесен, гумени материјал casters се силни и погоден за носене. 5. Високо-квалитетни материјали : рака-притисне вода камион усвојува PP материјал, густа вода под притисок плоча, силни и издржливи, дебел материјал, топлина и отпорност на влага, анти-корозија изолација, не е лесно да се солза и се носат, здравје и заштита на животната средина, долг животен век.

R

Избор на клиент