.

.

Шминка Четка 10pcs/Set Шминка Четки Сет за Козметички Фондацијата Руменило во Прав Сенки Меша до Четка Убавина Инструмент (Справи со Боја : 10pcs XB Кабуки Set)

Шминка Четка 10pcs/Set Шминка Четки Сет за Козметички Фондацијата Руменило во Прав Сенки Меша до Четка Убавина

DEN 2354.40
Залиха

"Совршен шминка за полнење за течности, прав, или креми за да се произведе убавото лице и око шминка апликација.Оваа четки комплет вклучува сè што ви треба за природен изглед на лицето и на очите шминка апликација.Секој управувач е специјално дизајниран да се вклопуваат вашата рака совршено и да се олесни беспрекорна заврши со секоја апликација.Ги покрие сите големината и обликот на четки за да го издлаби и sculpt лицето за беспрекорна димензија.Идеален за contouring, спојувањето, засенчување и истакнување.Најдобро за почетници, така и професионална шминка уметник за секојдневна употреба.".

R

Избор на клиент