.

.

Lingswallow Висока Половината Јога Панталони - Јога Панталони со Џебови Стомак Контрола, 4 Начини Водат Тренингот Работи Јога Leggings

Lingswallow Висока Половината Јога Панталони - Јога Панталони со Џебови Стомак Контрола, 4 Начини Водат Тренингот

DEN 1828.80
Залиха

Вашиот претставуваат и криви ќе биде silhouetted на повеќе тенок и поздрав од едноставна стилски линии и соодветни за компресија.ДИШЕ и ОБЛИК : Мазна шевовите конструиран со помеки теми и влага wicking јога панталони за жени, како втора кожа.Без пречка.77% Полиестер, 23% Spandex.Рака Мие Само.Од материјал,дизајн и детали, LINGSWALLOW ќе се вклопи во вашиот здрав спорт и стилски начин на живот.Еластична затворање.Да почнеме од јога, но не само за јога.Висок пораст корселе, 4 начини се водат и засилен gusseted на овој тренингот панталони се наменети.Два странични џебови : Овие се погодни за да се држете го вашиот мобилен телефон, картички, копчиња, ткиво итн.LINGSWALLOW се обиде да се соберат јога учител, sporters и тренингот ентузијасти, кои, исто така, како leggings во нивното секојдневно.Не се гледа преку : Дебела доволно и се покријат underclothes, безбедни за жените.

R

Избор на клиент