.

.

Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Пред Извлечен Косата со Бебе Коса 150% Denisty Бразилецот Тело Бран Перики Природна Боја (30 инчи, 13x4 Чипка Пред Перики)

Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Пред Извлечен Косата со Бебе Коса 150% Denisty Бразилецот Тело Бран

DEN 6239.76
Залиха

Пакет : 1 Тело чипка затворање перика со 1 БЕСПЛАТНО во Перика Капа & 1 пар на Трепките.Detangle Коса Нежно со Раце Пред Миењето.Ние ги користиме богородица коса се намали од млада девојка во главата директно, наместо на собирање од подот. ☆ Врати политика : На Перика може да се врати, се додека е во оригинална состојба, вклучително и за вишокот чипка во предната и задната стрижат.Бебе Коса Околу ~ Повеќе физички. ☆ Коса Густина : 150% Густина,Полна и Густа.Без оглед на конска опашка , Плетенка или Пунџа, Само да се направи косата стил како ви се допаѓа и во секое време,Насекаде!.Сите на косата се 100% човечка коса, без синтетички и животински влакна мешани, Која е многу погодна за долгорочна употреба. ☆ Боја на коса : Природна боја може да биде обоена;Пред Извлечен Косата со Бебе Коса,Изгледа Реални како свој коса, Чипка Боја е медиум браун чипка default.Дише Мрежа Капа ~ Повеќе дише удобно и мека.Сите на косата се 100% човечка коса, без синтетички и животински влакна мешани, Која е многу погодна за долгорочна употреба.Косата Може Да Се Испреплетени Ако Воопшто Се Грижи Насоки Не Се Следи Правилно.Здрав и Жив,Удобно Против Кожата.Се мијат и Длабока Состојба на Косата Редовно. ☆ Губење На Квалитетот : Чипка Пред Перики,Половина Машина Направени&Половина Рака Врзана,Без Мирис,Метежот&Пролевање-Слободни.Meduim Кафеава Боја Чипка ~ Одговара за вашата кожа.Капа Големина : Медиум(22.Drosuud е сад Сигурен Бренд.5 инчен),Просечната Големина,прифатливо за повеќето главата големина.Имајте коса чиста, природна, мека и машина двојно силна.Избегнувајте Overusing на Топла Curlers и Рамно-Песна Која ќе го Скрати Нејзиниот животен век.Швајцарскиот Чипка ~ Повеќе услужни и Издржливи.Многу Чиста, Природна ,Мека, Чешел Лесно.Имајте коса чиста, природна, мека и машина двојно силна.Просечната Големина Капа и Средни Браун Чипка со Прилагодливи Ремени и 4 Чешли,Натпревар Глава Совршено.Пред-Извлечен Косата ~ поубаво.Ние ги користиме богородица коса се намали од млада девојка во главата директно, наместо на собирање од подот.Прифатлива Перика со Подобар Квалитет, 150% Густина, Доволно полна Коса.Никогаш не Спие со Влажна Коса и Може да Заврши Пред да Спие на Тоа да се Спречи Заплитане.☆ Коса Материјал : 100% богородица Бразилецот човечка коса, перики, без било какви хемиски меша.Не кајгана или боја случајно, тоа е најдобро да се биде под водство на коса стилист.Не го Изложувајте на Сонце или со Сува Коса Посува.потоа, нормално тоа може да биде подолг од 1 година.

R

Избор на клиент