.

.

Soonpho Стандард Рефлектор Фотографија Diffuser, 20/40/60 Степен Саќе Светилка Сенка Мрежа за 7inch Bowens Планината Студио Светлина Strobe

Soonpho Стандард Рефлектор Фотографија Diffuser, 20/40/60 Степен Саќе Светилка Сенка Мрежа за 7inch Bowens Планината

DEN 527.76
Залиха

►КОМПАТИБИЛНОСТ - Стандард рефлектор со 20/40/60 степен саќе мрежа за 7inch/18cm bowens планината студио светлина strobe. ►МАТЕРИЈАЛ - Саќе форма Рефлектор Јадење Направен од високо-квалитетни алуминиумски материјал, цврсти и издржливи.Ќе се обезбеди високо-крај решение за фотографија. ►20°/40°/60° - мрежа обезбеди 20/40/60 степен зрак се шири,да обезбеди различни сенка ефект за да се задоволат различните потреби на снимањето сцени. ►ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ - На саќе diffuser може да биде лесно да се отстранат и спроведен од светилка сенка,совршен за фотографија на производ, рекламирање, слика, портрет, уметност, свадба и сл. ►3 ВО 1 SET - 3 различен степен на саќе мрежа во 1 сет, Висок квалитет, избор на материјали и лесен за користење, на секој проблем,слободно контактирајте со нас!.Answer : ___________________________ Note : Внатрешниот Круг со Дијаметар е : 168mm, Која е достојна за 7"/18cm Стандард Рефлектор Јадења, Како што се мери рачно, ве молиме овозможи на малите грешки,љубезно ве молиме да го прочитате детали пред да го купите!Answer : ___________________________ Note : Саќе Рефлектор Мрежа САМО, Блиц и Метал Заградата НЕ се вклучени ! !Спецификација : Саќе Мрежа : Материјал : Алуминиум Дебелина : за 13mm Дијаметар : 168mm (За 7"/18cm Стандард Рефлектор Сад) мрежи се обезбеди 20/ 40/ 60 степен зрак се шири.Пакет : 1 x 20 Степен Саќе Мрежа 1 x 40 Степен Саќе Мрежа 1 x 60 Степен Саќе Мрежа.

R

Избор на клиент