.

.

DEFINEME Природни Парфем Подарок Сет Пакет, Софија Изабел, Содржи 0.3 FL МЛ Масло и Парфем 0.3 FL МЛ Патување Спреј

DEFINEME Природни Парфем Подарок Сет Пакет, Софија Изабел, Содржи 0.3 FL МЛ Масло и Парфем 0.3 FL МЛ Патување Спреј

DEN 1164.00
Залиха

БЕЛЕШКИ Дејствија.Слатка.Слободен Дух.МИРИС БРАН Отече : Мандарина + Tangerine.Crest : Black Currant + Јасмин.Пауза : Ванила + Шеќер.Носат на концерт или едноставно дружење со пријателите.Blendable со други Define Me Мирис Mists + Масла.НАПРАВЕНИ СО САМО НАЈДОБРИТЕ СОСТОЈКИ : Вегетаријанска, без Суровост, Глутен Слободни, Phthalate Слободни, Paraben Слободни.Ви благодариме за вашето купување сте помагајќи им на жените преку мирис со нашите Define Me Долар Програма.За секоја полна големина шише купи, $1 оди на непрофитна кој обезбедува образовна стипендии за девојки со низок приход земји.Содржи еден : 0.3 FL МЛ Природен Парфем Нафта и 0.3 Природни Парфем Магла Патување Спреј.Еден за вашиот дом и еден за вашата чанта!.Софија Изабел мирис е еден од нашите најпопуларни!Мирис белешки се Дејствија.Слатка.Слободен Дух.МИРИС БРАН Отече : Мандарина + Tangerine.Crest : Black Currant + Јасмин.Пауза : Ванила + Шеќер.Содржи еден : 0.3 FL МЛ Природен Парфем Нафта и 0.3 Природни Парфем Магла Патување Спреј.Еден за вашиот дом и еден за вашата чанта!.

R

Избор на клиент