.

.

Michael Kors Екстремни Раш EDT За Мажи 4 Унца

Michael Kors Екстремни Раш EDT За Мажи 4 Унца

DEN 1523.04
Залиха

Бренд : Michael Kors.Мирис : Екстремни Брзање.Мирис Тип : EDT (тоалетната вода).Јачина на звук : 120ml / 4oz.Пол : Мажи.Надвор физичко здравје, овој производ може да ви помогне да го подобрите вашето расположение, подобрување на вашиот изглед и зголемете ја вашата самодоверба.Тоа исто така може да помогне да имаат личен стил и тоа е важен елемент на социјалното изразување.

R

Избор на клиент