.

.

STEP UP девојки Спортски Шорцеви

STEP UP девојки Спортски Шорцеви

DEN 407.76
Залиха

Spandex,Mesh.Еластична затворање.Машина За Миење.Спортски шорцеви за Деца, Големи и Младите девојки. 4 - 16 години.Светли бои!.Внатрешниот слој на шорцеви е 4 начин се водат spandex со широк корселе.Надворешниот слој е ЦРНА квалитет плетени или mesh ткаенини.Отпорни на велика БРИТАНИЈА тема.Нека вашето богатство уживате во удобноста шорцеви во остварувањето на секој активен спорт, гимнастика, танц, тренингот или тенис.Машина за миење.Брзо Се Суши.Дише Шорцеви.Ве молиме, анализирање на големината на табелата, можеби цел поголема големина.Врвот не е вклучена.Премногу отворен и непријатно шорцеви може да го намали вашето дете активен живот!Ова е причината зошто ние одлучивме да се произведува двојно слоеви шорцеви.Ние се користи, супериорен квалитет и издржливи еколошки ткаенини со траен бои.Се почувствува слободата на вршење на било кој спорт ви се допаѓа!Се слатки на пикник, спорт или walk.

R

Избор на клиент