.

.

CCVOO 5 Pack Читање Очила за Жени/Мажи Сина Светлина Блокирање на Плоштадот Nerd Читатели Мода Очила Против замор на Очите(А1 Микс 0.0)

CCVOO 5 Pack Читање Очила за Жени/Мажи Сина Светлина Блокирање на Плоштадот Nerd Читатели Мода Очила Против замор

DEN 335.76
Залиха

Пролет Зглоб Дизајн : CCVOO читање очила храмови имаат Пролет-натоварени храмот шарки, кои се флексибилни и може да се применува на сите лицето форми без pinching вашето лице или уши.Анти-сина Светлина Функција : Штетната сина светлина од компјутери, мобилни телефони, лаптопи и таблет екрани може директно да оштети вашите очи.CCVOO леќи може да го блокира штетните сина светлина и UV400, кои можат да се заштитат очите.Читање Очила : Леќи и храмот материјали кои се развиени од страна на CCVOO е стручен тим и се удобни за носење.Спречување на замор на очите, суви очи, мигрена,главоболки.CCVOO е објектив има точни зголемување интензитет, што ќе ви овозможи да ги прочитате повеќе јасно и повеќе удобно.Со намалување на отсјај очила ќе можат да уживаат во дигитален пат.Лесни TR90 Мода Eyewear : CCVOO 5 парови на класичен читање очила е најновата стилски & функционална тренди.Читање очила може да биде погодна за било облека и прилика.Тоа може да се користи не само во кујна, спална соба и дневна соба во домот, но исто така и на работа и партии.CCVOO по-продажбата на услугата : Кога ќе примите читатели, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со продавачот.CCVOO обезбедува 24-часовна услуга по продажбата.

R

Избор на клиент