.

.

Тројно Леќа Инспекција Камера, Teslong Дигитални Borescope Endoscope, Змија Обемот на Камерата, HD, Водоотпорен Сонда со Светлина, 5 IPS Екран, Водовод, Цевки, Дома, Автомобилската А

Тројно Леќа Инспекција Камера, Teslong Дигитални Borescope Endoscope, Змија Обемот на Камерата, HD, Водоотпорен

DEN 3599.76
Залиха

Надогради до Три Објективи - Две 70-степен камери, изградена на двете страни на главната камера за пошироката областа на страничниот изглед.Префрлување од пред-за двете страни-камери, многу лесно и брзо, три камери за вкупно на 210-степени цел да се погледне странично и напаѓачи.Длабочина на полето на предната камера е на 1.2-4inch, на двете страни-камери во 0.59-1.6 инчен и 0.78-2.4 инч. 5" Екран IPS - Оваа инспекција, камера со 5 инчи IPS монитор лесно да се работи, НЕМА потреба СТАН или паметен телефон или Wi Fi.Квалитетот на сликата е голема, повеќе практично да се изврши во живо анализа на вашата апликација област и да гледате HD фотографии и видеа веднаш.Изгради-во 32 GB Картичка - На endoscope камерата има 32 GB мемориска картичка (вграден), и поддржува JPG сликата и на видеото.Опремен со висок капацитет на 3500m Ah литиум-јонска полимер батерија и батерија, поддршка до 4.5 часа на употреба на времето.Висок-квалитет Borescope Камера - IP67 водоотпорен, 8 прилагодливи LED светла за да се обезбеди јасна слика дури и под темни услови.Најдобри фокус растојание (3cm-10cm) правење проверки полесно.Сликата може да се ротира ( флип ) 180 степени.Зум е 1.5 x.Апликација - светлото зад екранот е добро да се имаат прилог.Оваа endoscope камерата може да се користи за механички инспекција, автомобил поправка, канализација, водовод поправки, електрични инсталира, Плафон, ѕид, оџак чистење, кондиционирање на воздух одржување, и повеќе.Длабочината на полето на front-поглед на камерата е во 1.2-4 инчи.На двете страни-view камери во 0.59-1.6 инчен и 0.78-2.4 инч.Без огледало е потребно да се погледне напред и странично!.

R

Избор на клиент