.

.

PHYMAT Природни Аметист Црвено Светло Далеку Инфрацрвена Греење Подлога - Фотон Црвено Светло Инфрацрвена Греење Мат - ЕЛА Аметист Греење Мат - Smart Control (70x31)

PHYMAT Природни Аметист Црвено Светло Далеку Инфрацрвена Греење Подлога - Фотон Црвено Светло Инфрацрвена Греење

DEN 5303.76
Залиха

Далеку Инфрацрвена Длабоко Продира Греење : Далеку инфрацрвена топлина 6 инчи длабоки .Нормално влошки само работа на кожата.PHYMAT далеку инфрацрвена аметист греење душеци се во близок контакт со вашето тело и далеку инфрацрвена, тогаш може да навлезат длабоко во мускулите, мускули, зглобови и сл.PHYMAT аметист инфрацрвена греење подлога додава 12 Фотон Црвено светло светла.Црвено светло може да се апсорбира повеќе ефикасно од страна на кожата.Инфрацрвена светлина продира подлабоко во кожата ,помош за нега на кожата,губење на тежина,и управување со вкочанетост на 3, 6, 12 Часа поставување на тајмерот.Ние нудиме бесплатна замена на додатоци во рок од една година. 24x7 Услуги на Клиентите.Предупредување : ве Молиме не го покрива одреден дел од топлинската подлога со перници, ќебиња, перници, итн.за долго време.Карактеристики : .Далеку инфрацрвена греење за грбот,рамото,грбот со низок rlaxing и затоплување .Топла Камен Масажа за тензија и опуштање на мускулите .Природни Негативни Јони .Длабоко Продира Далеку Инфрацрвени Зраци Греење, а ранд на најмалку 5-14 um .LCD Дисплеј Контролор : Време и Температура поставувања, 3-6-12-час авто shutoff тајмер .Прегреат Заштитник : Кога небезбедна температура е откриен, прекинувачот автоматски се исклучува единица да се спречи прегревање.СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ : .Подлога Големина : 70"X31" .Моќност : AC110~120, 60 Hz, 260 W .Подлога Материјал : Мека СТП кожа (на двете страни), не-токсични PP памук, 18 фунти Аметист .Авто Shut-Off Time : 240 минути .Прегреат Заштитник : Вграден-во термички заштитник ТОПЛИНА ПРЕДЛОЗИ : Топло : 30-40 °C (86-104 °F) за употреба во текот на ноќта Middow : 40-50 °C (113-131 °F) за 2 часа или повеќе Максимална : 50-60 °C (131-149 °F) за 30-90 минута сесии ве Молиме Имајте во предвид : Кога ќе се постави на температурата опсег (50°C-70°C).Треба да се покрие површина на мат со ќебе.Многу Висок : 60-70 °C (149-158 °F) за 30-60 минути сесии Пакет : 1*Греење Подлога 1*LCD Дигитален Контрола 1* Упатството за Корисникот 1* Патна Торба.

R

Избор на клиент