.

.

Голем Rotatable Дизајн Метална Спирала Јајце Skelter Диспензерот за Кујната Countertop, Надградба на Здрав База Јајце Кошница со 2 Јајца Чаша Јадења, Модерен Врти Јајце Чување н?

Голем Rotatable Дизајн Метална Спирала Јајце Skelter Диспензерот за Кујната Countertop, Надградба на Здрав База

DEN 634.56
Залиха

Јајце Skelter со Rotatable База - Здрав проширување изградба помага да се задржи вашата јајца безбедно да се чуваат.Ротирачки управување ви овозможува лесно да пристапите до различни јајца.Здрав Жица Јајце Рек - Издржливи метална жица изградба, едноставен и елегантен.На отпорен на вода и ' рѓа заврши ги комбинира двете елеганција со функционалност.Стилски црна заврши и современиот дизајн ќе изгледа одлично на секоја countertop.Спирала Дизајн - Делукс и модерна јајце skelter фармацевт, убав украс за вашата кујна, ротирачки управување ви овозможува лесно да пристапите до различни јајца.чува сите јајца во очите и уреден.Голем Капацитет Јајце Кошница - Тоа може да се држи до 3 десетици јајца (во зависност од јајца " големина).Практична јајце багажник, совршен за чување на јајца уредно во вашата кујна.Две Јајца Чаша Јадења - метал јајце складирање рек доаѓа со 2 порцелански јајце првенство јадења.Тоа е една прекрасна начин да им служи на вашиот дневен варени јајца, осветлувајќи до вашиот хранлив појадок, одржување на енергија за вашата дневна потреба.

R

Избор на клиент