.

.

Јосиф Јосиф Y-Рек Јадење Решетката и Мозоци Одбор Сет со Прибор за јадење Организатор Drainer Сушење Фах, Голем, Сива

Јосиф Јосиф Y-Рек Јадење Решетката и Мозоци Одбор Сет со Прибор за јадење Организатор Drainer Сушење Фах, Голем,

DEN 838.80
Залиха

Вклучени компоненти : Utensil носителот, сад багажник, drainer.Со контра простор на премија во повеќето кујни, y-рек максимизира Што е достапен со користење на вертикална површина над вашата чинија решетката.Својата 2-Ниво дизајн комбинира здрав база за сушење садови и тави или Чаши и чинии, со традиционален стил рек погоре за сушење до 15 плочи.Голем авто-одвод utensil носителот дека клипови на страна, значи можете да сува твоите предници, ножеви, и лажици во многу мал простор.На база карактеристики наведнат ребра за да се овозможи вода за да се исцеди слободно, а одвод spout за празнење во мијалникот, и не се лизга нозе.Целата единица dismantles за лесно чистење.Рака мие само.Собранието инструкции се вклучени.Со одвод простор на премија во повеќето кујни, Y-Рек maximises она што е на располагање од страна на искористување на вертикална површина над вашата drainer.Својата 2-ниво дизајн комбинира цврстата основа за одвод садови и тави или чаши и чинии, со традиционален стил рек погоре за одвод до 15 плочи.Голем авто-одвод utensil тенџере дека клипови на страна, значи може да се извлече сè за 4 полно работно место settings во многу мал простор.На база карактеристики наведнат ребра за да се овозможи вода за да се исцеди слободно, фиксен одвод spout за празнење во мијалникот и не се лизга нозе.Целата единица dismantles за лесно чистење.

R

Избор на клиент