.

.

GPAIHOMRY Огледало Накит Кабинет, Накит Armoire Организатор со Левата Лизгачки Врати, Прстен Earring Слотови, Ѓердан Куки, Лесно да се Соберат, Браун

GPAIHOMRY Огледало Накит Кабинет, Накит Armoire Организатор со Левата Лизгачки Врати, Прстен Earring Слотови, Ѓердан

DEN 10055.76
Залиха

Целосна должина огледало : Обезбедува голем high-definition експлозија-доказ огледало, кој е многу удобен за појавување накит, облека и панталони, или проверка пред да замине надвор.Фокус на квалитетот, но се грижи повеќе за вас. Козметички складирање : не само вашата продавница за накит, но, исто така, секојдневно козметика може да биде ставен во неа.Флексибилност на туркање и влечење лево и десно ви овозможува да го изберете вашиот накит додека се восхитував на вашата убавина. 【Стакло суета огледало накит кабинет】-Дали сте во потрага за практична накит кутија со огледало и голем простор за складирање?Ова е и убави и практично, и може да се користи како накит складирање кутија и суета огледало. 【Експлозија-доказ целосна должина огледало】-Ова кабинет има целосна должина огледало, која може да се обезбеди или да се обезбеди подобро носи ефект од глава до пети без "бран" ефект.5 cm Тежина : 14 KG - Да/не треба собрание : Yes - отвори Вратата начин : Лево слајд отворен е Применливо простор : Совршени за дневна соба, спална соба, итн. 【Голем простор за складирање】-го Отворите заклучена врата, постојат повеќе складирање простори кои ја поддржуваат класифицирани складирање, кој може да собере различни видови на скапоцени накит и козметика.Ова е чувар на вашиот убава тајни!.Спецификации : - Стил : Светло луксузен стил - Боја : Кафена Рамка материјал : Е1 Ниво МДФ - Вкупната големина, кога се затвори вратата : 37 x 10 х 120cm - Вкупната големина, кога се отворија вратите : 70 x 10 x120cm - Складирање Длабочина : 5.Без средена!Одбие да биде преполн!Без разлика дали тоа е прстени, обетки, ѓердани, или часовници, тие може да се најде топол дом! 3.Повеќе за складирање слоеви не мора да се грижите за доволно простор за складирање.Што виси дизајн може да те спаси простор.Прстенот и приходи област се наредени со кадифе да се спречи штета од носат или гребење.Карактеристики : 1.

R

Избор на клиент