.

.

Браунинг Defender Безжична Мобилна Трага Камера (AT&T) Пакет со Браунинг Дрво Планината & 32gb SD Картичка

Браунинг Defender Безжична Мобилна Трага Камера (AT&T) Пакет со Браунинг Дрво Планината & 32gb SD Картичка

DEN 6239.76
Залиха

ВИСОК КВАЛИТЕТ на СЛИКИ И ВИДЕО записи НА дивиот свет : 20 ПРАТЕНИК игра камера со Smart IR Видео и прилагодливи инфраред флеш за штедење на Енергија, Долг Дострел, Брзо и сигурно Движење на слики.ГОЛЕМ ЕКРАН И FULL HD : 2-инчен колор гледање на екранот и 1920 x 1080 FHD видео клипови со звук (5 секунди до 2 минути во должина).ДОЛГА НИЗА ОТКРИВАЊЕ И БЛИЦ : 120-метарски голем дострел инфрацрвено осветлување во текот на ноќта, 80-нога невидлива инфрацрвена флеш во текот на ноќта, и прилагодливи откривање спектар до 80 метри.СУПЕР БРЗ АКТИВИРАЊЕТО на ветер : Карактеристики супер брз 0.3-0.7 вториот прилагодливи предизвика брзина со 0.6 секунди од времето за опоравување помеѓу сликите.ПРИКАЗ на ВАШАТА МЕДИУМИТЕ ОД било КАДЕ : Работи на национално ниво LTE мрежи (AT&T и Verizon) па можете да испраќате и да ги видите вашите слики од било каде (планови се продаваат одделно).Оваа сезона, да добиете повеќе информации за тоа кога, каде и како вашата игра се движат и се погледне на слики од било каде со Браунинг Трага Камери Defender 20 MP Мобилната Безжична Игра Трага Камера.Бранителот Безжична Мобилна Трага Камерата е дизајниран да биде крајната далечински игра sup алатка.Бранителот Безжична камера е совршен трага камерата за да работат на далечинскиот лов својства со ограничен пристап, како и на чувствителните области каде што играта не треба да биде нарушен, како што се rublines, инциденти и други клучни лов области.Бранителот Безжична трага камерата работи во ниту еден голем дострел ниска сјај инфраред режим на блиц или може да се оди сосема undetectable користење на Невидлив IR режим.Што ја прави оваа игра камерата одлично за следење на животни кои се лесно spooked или за домашна безбедност апликации.Да пренесе HD слики и видео клипови во текот на национално ниво 4 G LTE мрежа од вашиот омилен лов на самото место, право на вашиот лаптоп или мобилен уред со користење на Штрајк Сила Безжичен систем за управување.Планови се продаваат одделно.Пакетот Вклучува : Браунинг Defender Камера - Браунинг Дрво Планината - 32gb Sd-Картичката.

R

Избор на клиент