.

.

Xianw Крава Рог Анти-Борбата Заштитна Маска, Рог Заштитник на Силиконски Направени Безбедност и Заштита на Животната средина Еластичен

Xianw Крава Рог Анти-Борбата Заштитна Маска, Рог Заштитник на Силиконски Направени Безбедност и Заштита на Животната

DEN 448.56
Залиха

????【УДОБНО ДА се НОСАТ】-Еластични и флексибилни рог заштитна за крави или кози, предизвикува штета или крцкањето на крава, се чувствуваат лесно и удобно да се носат. ????【ВИСОК КВАЛИТЕТ 】-Направен од висок квалитет со силиконска материјални, не-токсични, отпорни на топлина и издржливи во употреба.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски. ????【Се ЗАШТИТИ БЕЗБЕДНОСТА】-Круг агол со обрачот, ефикасно ги штити теле од крава s напад и се избегнува насилна борба помеѓу возрасните говеда. ????【Збир НА ДВЕ】-Еден пар на крава рог заштитник во се вклучени во еден сет за левиот рог и право рог. ????【ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ】-Бидејќи производ ја штити рогови од напади, вие не мора да се грижите за крави се повредени за борба и спречување на медицинските трошоци.Карактеристики : Направен од висок квалитет со силиконска материјални, не-токсични, отпорни на топлина и издржливи во употреба.Еластични и флексибилни рог заштитна за крави или кози, предизвикува штета или крцкањето на крава, се чувствуваат лесно и удобно да се носат.Круг агол со обрачот, ефикасно ги штити теле од крава нападнат и да се избегнува насилна борба помеѓу возрасните говеда.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Еден пар на крава рог заштитник во се вклучени во еден сет за левиот рог и право рог.Спецификација : Состојба : Бренд new Material : Silicone Color : Како picture Size : Прибл. 18*5*8cm / 7.09*1.97*3.15 inch Package Листата : 2 x Крава Рог Заштитници 2 x Заштитник Hoops Notice : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

R

Избор на клиент