.

.

Сјајот на Дечкото: Гребло & Пече (Премиум Длабоко Портокал Holographic Сјај) 3.5 z Буци Мешавина на Различни Големина Хексагонална Намали за Занаети Tumblers Украси DIY Проекти

Сјајот на Дечкото: Гребло & Пече (Премиум Длабоко Портокал Holographic Сјај) 3.5 z Буци Мешавина на Различни Големина

DEN 168.00
Залиха

Не Токсични Полиестер Сјај.УВ Отпорни и Отпорни на Топлина до 200°C/392°F. Растворувач Отпорни и Грутката се бесплатно!.Holographic Сјај : Сите што glimmers не е секогаш злато, понекогаш тоа е сјај!Holographic сјајот е одраз на целиот спектар на светлина создавање на "виножито" на бојата.Традиционално се користи со сребро-врз основа на снегулки.Ние функција повеќе од 75 различни бои варијации!Совршен за Crafters од сите возрасти и искуство!Лесен за употреба и да се исчисти.Килибар Сјај за Употреба : Занаети, DIY проекти, Козметичка употреба, Боја..можностите се бескрајни!Детали за производот : Тип : Holographic Сјај во Боја : Жолто Намали Големина на : Различна Големина Хексагонална да се Намали (Буци Микс) Glitter Другар : Amber Thickness : Материјал : Полиестер Сјајот Shaker Големина : 100m L Износ По Shaker : 70-74g* Одделение : Премија Одделение Сјајот Токсичност : Не-Токсични УВ Отпорни : Да Отпорни на Топлина : До 200°C/392°F Растворувач Отпорни : Да Грутката Оценка : Грутката Слободни Гребло & Пече е разни големина хексагонална holographic килибар буци микс сјај.Гребло & Пече доаѓа во 100m L shaker која го исполнува околу 70-74g.* Сите наши shakers се полни на јачината на звукот и да дојде со двојна отворање на капакот за лесна контрола за помалку отпад. *Овие тежини се предмет на промена.

R

Избор на клиент