.

.

ILWOUL Големи Перат Електрични Подлога Мат за Болка во Грбот, Грчеви Олеснување, Душек. Авто 15 Часа Исклучи, Анти-Електрични Зрачење, Микрофибер Материјал, УЛ Наведени

ILWOUL Големи Перат Електрични Подлога Мат за Болка во Грбот, Грчеви Олеснување, Душек. Авто 15 Часа Исклучи, Анти-Електрични

DEN 1103.76
Залиха

Болка & Болки во Мускулите Олеснување : 79 X 59" Кралицата Големина Преносни и добар квалитет на големи греење подлога, мат за грчеви како совршен.Супер здрав долга-трајни и се загрева за да навлезат ефикасно.Ја олеснува болката во секунди.Брзо Греење : Продира повреда на мускулите и грчеви во секунди.Може да се контрола на температура Помеѓу 30 - 60 Степен.Анти-Електрични Зрачење & Перат Функција : Електрична Заштита од Зрачење за вашето тело.Греење, мат со силикон водоотпорен терминал нека ви се мијат оваа ILWOUL бренд Греење Мат.УЛ Наведени (Застрахователи Лаборатории) и КС (Кореја Сертификација) се Наведени - Авто 15 Часа Исклучи Функција со Дигитална ПИ Micom Контролер.Мек Материјал & Анти-Парче : На Микрофибер на дебели големина со удобна перница.Направени Во Кореја и #1 Врвот бренд на греење мат во Јужна Кореја.Нема.# 1 Врвот Бренд "ILWOUL" Во Јужна Кореја дојде до САД.- Болка & Болки во Мускулите Олеснување : Преносни и добар квалитет на големи греење подлога, мат за грчеви како совршен.Супер здрав долга-трајни и се загрева за да навлезат ефикасно.Ја олеснува болката во секунди. - Брзо Греење : Продира повреда на мускулите и грчеви во секунди.Може да се контрола на температура Помеѓу 30 - 60 Степен.- Анти-Електрични Зрачење & Перат Функција : Електрична Заштита од Зрачење за вашето тело.Греење, мат со силикон водоотпорен терминал нека ви се мијат оваа ILWOUL бренд Греење Мат.- УЛ Наведени (Застрахователи Лаборатории) и КС (Кореја Сертификација) се Наведени - Авто 15 Часа Исклучи Функција со Дигитална ПИ Micom Контролер.- Мек Материјал & Анти-Парче : На Микрофибер на дебели големина со удобна перница.Направени Во Кореја и #1 Врвот бренд на греење мат во Јужна Кореја.

R

Избор на клиент