.

.

Randconcept - 70mm 3M VHB Лепило Контролната Рампа Монтажа Диск за Вшмукување Чаша Телефон Планината & Garmin GPS Вшмукување Планината | 2.76 Широк Дијаметар 2 Компјутери

Randconcept - 70mm 3M VHB Лепило Контролната Рампа Монтажа Диск за Вшмукување Чаша Телефон Планината & Garmin GPS

DEN 293.28
Залиха

✅ ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Лепило за монтажа диск одговара на било вшмукување чаша стил или додатоци за монтирање во рок од 70mm во дијаметар вшмукување чаша за да се почитуваат dashboards на пазарот.Нашите леплива диск е флексибилен опција за carmount леплива подлога замена!. ✅ МОНТАЖА СО МАЗНА 2) Отстранете ја заштитната маска на база на диск;3) Притиснете го дискот на табла и да ја напушти повеќе од 30 секунди;4) Прикачите вшмукување планината на диск.Карактеристики ќе Ви се Допаднат : ✓ Вашиот телефон носителот или garmin gps планината ќе се цврсто прикачени на автомобил на контролната табла не е важно колку удари ќе се погоди✓ Сега можете да ја промените вашата вшмукување чаша на нова локација со нашите леплива пршлен, дури и од шофершајбната да табла.✓ Уживајте во stafety возење без оставање на вшмукување phone држач или gps планината повторно!Пакетот Вклучува : ✓ Алкохол Подлога x2✓ упатство за Инсталација x1✓ 3 M лепило леплива Плоча x2 Note : ве Молиме имајте на ум дека секоја подлога е еднократна употреба.Откако отстранет, тоа не може да биде reapplied.Ве молиме чистење на вашиот вшмукување чаша со вода и нека се исуши пред да ја прикачите на леплива плоча површината.Кликнете на Додади во Кошничка копчето за сега на Ред Денес и да се направи патување побезбедно и полесно со Randconcept Леплива Влошки.

R

Избор на клиент