.

.

Гума-Cal 03-161-Б.К.-W-308Безбедно-Зафат се Лизга-Отпорни Влечење Душеци, 34 x 8' x 1/4, Црна Гума Тркач

Гума-Cal 03-161-Б.К.-W-308Безбедно-Зафат се Лизга-Отпорни Влечење Душеци, 34 x 8' x 1/4, Црна Гума Тркач

DEN 3630.72
Залиха

На гума во овој производ нуди одлична издржливост што го прави идеални за комерцијални и индустриски апликации.Тие, исто така, даде супериорен стружење мерки за да се отстрани нечистотијата и остатоци од bottoms на чевли, што повеќе се обезбеди основа и почиста внатрешни работи за дојдовни нога сообраќај.Понудени во црна, кафеава или црвена, овој производ е анти-лизга гумени со екстра влечење, ги штити постојните подови од тешки носат, и е направен со еколошки материјали.Ова е 1/4" дебела гумени мат произведени од природна гума (NR) и експонати добра еластичност и флексибилност.Гума-Cal "Безбедно-Зафат" Комерцијална Гумени Мат е 1/4-инчен гумени мат продаваат во ширина на 34 инчи.Овозможување на овој производ да се обезбеди одлична влечење и заштита на природната гума материјал од кој што е изведен.Издржлива и ефикасна комерцијални гумени мат нудат во повеќе бои вклучувајќи кафена, црна и црвена.Безбедно-Зафат трска се препорачува за општа употреба во фабрики, животински groomers, отворено тушеви, лаборатории, и индустриски области, каде што површината на земјата може да се навлажни.Одлична Влечење и светлина дренажа квалитети се направи оваа гума тркач мат совршен за храна и пијалоци или шкафче соба апликации кои бараат лесен и маснотии се отпорни на душеци за лесно ракување.Природна гума мат направени од материјали добиени од Став гума дрво за повеќе еколошки производ од своите конкуренти.Овој производ е предмет на микробиолошка и аеробна biodegradation, па е biodegradable и може да се разложи и употребуваат.Поставените изданија, исто така, обезбедува одлична стружење мерки за да се отстрани нечистотијата, кал, и остатоци од bottoms на чевли.Неговите супериорни стружење акција чисти дојдовни нога сообраќај, додека за заштита на постојните подови од тешки носат.На трајни и издржливи гумени материјал на овие кат заштитник душеци ги прави идеални за индустриски и комерцијални апликации да издржи носат на тешки нога сообраќај и опрема.Оваа природна гума мат е еколошки производ способен да издржи нечистотија и влага, создавање на сигурен и ефикасен entryway за било која апликација.Додека комерцијалните гумени мат инциденти надвор на отворено, постоечката подови ќе биде заштитен од штетите на почвата и течности.

R

Избор на клиент