.

.

Salray Работи Шарон 360 Целосна NDI PTZ Камера, Црна

Salray Работи Шарон 360 Целосна NDI PTZ Камера, Црна

DEN 1079.76
Залиха

Висок пропусен Опсег Full NDI.Човечки-Centered Design NDI PTZ камера со 360º ОКОЛУ видите.Ултра-брз одговор и Мулти-Обработка.Истовремено излез 1080/60p baseband-от видео преку NDI, 3 G-SDI, HDMI, и CVBS.Хардвер (Силициум-based) NDI достигнува за 140 Mbit на 1080p60 и е визуелно lossless.Релативно во однос на NDI/HX, PC-базирани NDI switchers употреба ниска ПРОЦЕСОРОТ и графичките картички, така што тие имаат предност за користење на повеќе јасни канали во иста средина.Хардвер-врз основа на висок пропусен опсег NDI дизајниран од страна на Salrayworks со најновите вградени NDI ПАКЕТИ на Intel FPGA гаранции визуелно lossless видео.NDI️Silicon, рамка стапки до 1080 P60, и во состојба на 360º ротација и ЗУМ за опкружувачки видите.Преземете NDI Пронаоѓач : Кликнете Овде.

R

Избор на клиент