.

.

LUXFURNI Мали Огледало Накит Кабинет Wall-Mount/ на Врата-Виси Armoire, Лесни за Складирање Организатор

LUXFURNI Мали Огледало Накит Кабинет Wall-Mount/ на Врата-Виси Armoire, Лесни за Складирање Организатор

DEN 1917.60
Залиха

[Мали Накит Кабинет] 26.4"H x 14.3"L x 4.2"Д Револуционерен дизајн на рамка зазема малку ѕид простор, но нуди голем капацитет за складирање со 3 прегради, 6 складирање кеси, 48 прстен дупки, 60 earring слотови, 18 студ дупки, и 12 ѓердан куки. [Висина-прилагодлив полици] 3 транспарентен прегради специјално дизајниран за да ви даде можност да се прилагоди на висината според вашите лични желби.Организирање на вашите козметика и лични предмети никогаш не била оваа удобен. [Приказ во стил] 6 Јасна складирање кеси помогне да се заштитат вашиот jewelries од гребнатини и оцрни.Средиме вашите лични предмети во стил.Знаете што ви треба, без да се земаат сè надвор.Тоа е супер погодно. [Спречување на Накит Tarnishing] Делукс - Сомот Лагер внатрешни работи го штити вашиот jewelries од влага и оцрни.Нашите крем-боја сомот нагласува и accentuates вашиот накит прикаже како ниеден друг. [Ултра-модерен и тенок-дизајн на рамка] Нови тенок и стилски дизајн обезбедува цела нова огледало искуство без да се жртвува простор, форма и функционалност.Мулти-цел на Мебел.Се користат вашата врата простор.Нула Стапало.Домот ѕид акцент.Зголеми вашиот ѕид простор.Нула Стапало.Ние сме биле правење на производи кои се воздигне на жените начин на живот за период од 20 години.Нашата експертиза доведе ни за дизајн на накит кабинети и шминка огледала кои се инспирираат индустријата е најдобро шминка уметник и професионални организаторите.Нашите занаетчии и дизајнери делат истата страст за време почестен традиции на машини со висок степен на дрво, стакло, и времето-доказ материјали.Оваа заложба за квалитет ни овозможи да се произведе иновативни дизајни, кои им помогне на жените да станат најдобрата верзија од себе. √ Стилски и компактен дизајн се вклопува секаде. √ Организирате вашата спална соба и бања vanities. √ Јасно Накит Пошта.Прилагодливи Екранот Решетката. √ Врата-висат Опција.Мулти-цел на Мебел Користат вашата врата простор Нула Стапало. √ Wall-mount Опција.Домот ѕид акцент се Зголеми вашиот ѕид простор Нула Стапало. √ НЕМА ПОТРЕБА ДА ПОДАРОК ЗАВРШИ!. √ ИСПРАТИ ДИРЕКТНО ДО ВАШИТЕ НАЈБЛИСКИ!. √ Ги искористат предностите на БЕСПЛАТНА НАДГРАДБА!.

R

Избор на клиент