.

.

Роденденски Подарок за МАЈКА ми,Керамички Прстен Јадење Декоративни,Накит Послужавник,Trinket Плоча

Роденденски Подарок за МАЈКА ми,Керамички Прстен Јадење Декоративни,Накит Послужавник,Trinket Плоча

DEN 143.28
Залиха

❤ПОДАРОК ЗА МАЈКА ми❤ накит сад се отпечатени зборовите : "МАМО ТЕ САКАМ", Тоа е срце затоплување подарок за мајка ти.Прекрасен подарок за Денот на Мајката 、Роденден 、Денот на Благодарноста 、свадба 、Божиќ и сите други посебен ден, за да ја искажете вашата љубов кон вашата мајка. ❤ Голема Глазирани Керамички❤ На керамички накит јадење ,мазен и здрав, нула-доказ и лесно да се чисти.Златна насликани рабови се направи чиста бела јадења повеќе пронаоѓа и елегантен. ❤Широка Примена❤ веќе не мора да се погледне за скапоцени додатоци насекаде.Се користи за складирање на прстени, обетки и ѓердани, синџир, нараквици и накит без да се грижиш за нив да не се изгубат.Може да се стави тоа на салон, дневна соба, купатило, спална соба, кујна, канцеларија и мијалник. ❤Накит Фах Големина❤ големината е 3.94"L x 3.94"W x 0.6"H. право големина лесно може да се стави долу прстен и ѓердан, и не заземаат многу простор како облекување маса и ноќни табела. ❤Исклучителна Пакување❤ На керамички дискови се украсени со тапацир материјали и се одликува со исклучителна хартија, кутии, кои може безбедно да се дадени како подароци.Во случај да има штета во транзит или не сте задоволни со производот, ви помогне во целосна наплата.Висок квалитет глазирани керамички.Големина : 3.94"L x 3.94"W x 0.6"H. Добро спакувани со подарок кутија.Уникатни подароци за мајки, љубовници и пријатели.Тоа може да се користи како подарок за родендени, годишнини, Божиќ, денот на Благодарноста, и Мајки Ден за да ја изразат својата повеќето искрена љубов.Одличен избор за ставање во промет или складирање на мали додатоци.Може да се стави тоа на облекување маса, мијалник, ходникот, дневната соба, спална соба, која не е само убава и лесен, но, исто така заштедува простор.Моделот е исклучителна и не згаснат, и тоа е лесно да се чисти.Се создаде подобро искуство за вас.Уникатни подароци за мајки, љубовници и пријатели.Тоа може да се користи како подарок за родендени, годишнини, Божиќ, денот на Благодарноста, и Мајки Ден за да ја изразат својата повеќето искрена љубов.Одличен избор за ставање во промет или складирање на мали додатоци.Може да се стави тоа на облекување маса, мијалник, ходникот, дневната соба, спална соба, која не е само убава и лесен, но, исто така заштедува простор.Моделот е исклучителна и не згаснат, и тоа е лесно да се чисти.Се создаде подобро искуство за вас.

R

Избор на клиент