.

.

Cucuchy Женска Јога Врвот Кратко Sleeve Екипажот Вратот Црисс Крстот Назад Тренингот Кошули

Cucuchy Женска Јога Врвот Кратко Sleeve Екипажот Вратот Црисс Крстот Назад Тренингот Кошули

DEN 215.76
Залиха

????Сува Брзо - Полиестер ткаенини со еластичност е брзо сушење,фитили пот и влага далеку брзо.Никогаш не надвор од форма. ????????Заштеда Од Cucuchy ДЕНЕС САМО НАЈНИСКАТА : 25% ПОПУСТ????????ЕДНА ГОЛЕМИНА ДО се препорачува ако сакате повеќе лабава одговара !!!????????затворање.Сува станот. ???? ????Стилски Карактеристики - Wicking Кошули/Сува Fit Облека/Секси Црисс Крстот Назад Врвот/Линии Украси Пред/Замав Летните Кошула/Фитнес Јога Облека/Краток Ракав/Круг на Вратот. ????????Уникатен Дизајн - Симпатична отвори crossback,око-фаќање на шармантна дизајн со лесна линија оркестарот,направи оваа вежба врвот на неформални, но смешно кошула.Лабава т-маица стил дава простор да се движат и се уште прегратки вашиот криви,ажурирање тенок изглед лесно за симпатична вас. ????Разноврсна Топ - Nonrestrictive.Полиестер ткаенини обезбедува поголема слобода на движење и еластичност,вежбање без ограничување.И Т кошула стил flowy врвот го подобрува покриеност,која дава athleisure силуета лесно. ????????Совршен Натпревар - салата врвот е совршено пар со capris,skorts,leggings,здолништа,фармерки и спортски чевли,итн.Голема врвот како дели под џемпер во ладно време. ????Прилики - Не само како sportwear но исто така повик за секојдневно носење.Оваа дише кошула погоден за Спорт,Фитнес,Јога,Отворено спорт,Тенис,Голф, Трчање,Џогирање,Вежбање,Велосипедизам,Патување,Дома,на Шопинг,Собирање и др.Моден Облека за жени,дами,јуниори и тинејџерски девојки.Големина на : Големи | Боја : Црвено Светло Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

R

Избор на клиент