.

.

JFNV-10 * 8M Нето Самовила Светлина 2000 LED,Трепкане Водоотпорен Светлина String со 8 Режими Кабел за Festoon Партија/Градина/Божиќ/Патио/Свадба,Розова,10 * 8M/2000LED

JFNV-10 * 8M Нето Самовила Светлина 2000 LED,Трепкане Водоотпорен Светлина String со 8 Режими Кабел за Festoon

DEN 359.76
Залиха

[8 Различни Mode] : Повеќе осветлување сцени, можете да ги пенливи или статични или исклучи. [Убаво LED Нето Самовила Светла] : супер-светли но не и блескави, додава совршена атмосфера за вашата градина, дома, gazebo, балкон, ограда. [Водоотпорен Нето String Светла] : IP44 водоотпорен одделение, со цел да го издржат слаб дожд или вода spills, совршен за надворешна & внатрешна декорација,но ве молиме да се заштити plug на суво место подолг spanlife кога usinig надвор. [Лесно да се постави] : Укината уредно, не се испреплетени, лесно да се разрешат и да се постави, ги красат вашата градина лесно.Заштеда на време, не треба да ги красат круг од кругот. [Широко Затворен & Отворено Употреба] : нето мрежа светла може да се широко се користи за pecial прилики, како што се Божиќ дрво, градина грмушки, патио ограда, лето gazebo, festoon партија, свадба, дома, прозорец, емисии, хотел, комерцијална зграда, шопинг центар украси, Нова Година партија, итн.Led нето светлата е водоотпорен дизајнирани да издржат слаби врнежи од дожд и вода spills, да ја направат совршена за и во затворени простории и на отворено за декорација,како што се ресторан, хотел, комерцијална зграда, шопинг центар, кафуле, паб клуб, концерт, сала, кабаре, модна ревија, итн.Може да се закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, дрвја, etc Shell материјал : PVCControl метод : контролер Живот : 50000 (H)за Заштита на ниво : ip44 Multi-функцијата на контролор : 8 светкави начини : 1, постојана светлина 2, бран форма промените 3, континуирана промена 4, светкави промена 5, бавно да трепка промена 6, светли и темни промена 7, сон промена 8, брзо трепка change Instruction : 1 : да се Отстрани пакет и бидете сигурни дека сè е во добра состојба.2 : Соберете светлина на plug3 : вклучете го ON/OFF прекинувач на крајна положба или controller4 : Можете да изберете видови на режимот од controller5 : Стави светлината на правото и безбедно place Package вклучуваат : 1x Нето String Light1x Контролер.

R

Избор на клиент