.

.

Manfrotto 537SPRB Средината на Ниво Засилувач (Црна)

Manfrotto 537SPRB Средината на Ниво Засилувач (Црна)

DEN 3117.12
Залиха

Тип На Производ : Камера Други Додатоци.Пакет Количина : 1. Пакет Димензии : 32.766 cms (L) x 8.382 cms (W) х 7.62 cms (H).Земја На Потекло : Мексико.Новиот телескопски средината на ниво засилувач ви овозможува да поставите правилно нога агол и резултира tripod стапало.На 537 SPRB средината засилувач сега е ре-дизајнира, развива и поцврсти.СПЕЦИФИКАЦИИ : База Дијаметар 25.79 во; Материјал Завртки и Fixings Јаглерод базалт цевка.алуминиум колона и кастинг; Тежина 14.78 оз.

R

Избор на клиент