.

.

KENTLI CH4-57AU 4 Слотови Пристаништа АА ААА Полначот со 4 x 1.5 V 3000mWh Литиум li-Полимер li-ion АА Батерија за LED Светилка Дигитална Камера Микрофон (со 4PCS 3000mha АА Батерии)

KENTLI CH4-57AU 4 Слотови Пристаништа АА ААА Полначот со 4 x 1.5 V 3000mWh Литиум li-Полимер li-ion АА Батерија

DEN 1127.76
Залиха

Интелигентни конектор за универзален литиум-јон батерии.Интелигентни полнење управување коло,состојбата на батеријата судот,автоматско поправање prefilled.Тој е опремен со интелегентни заштита IC спречување над сегашната,во текот на напон,над задолжен ,прегревање и краток спој.погоден за АА и ААА серија батерии : независна контрола кола ,четири-канал со полнење 1-4 парчиња АА или ААА серија батерии.USB интерфејс применува - Преку USB излез може да ја полните батеријата за уреди како што се мобилни,исто така, може да се користи за да го внесете повеќе од 1 A(5 V)напојување за полнење да се појави од ова пристаниште.

R

Избор на клиент