.

.

ATMOMO 2 парчиња Безжична Автомобил Вратата LED Добредојдовте Светло Ласерски Проектор Светилка Сенка Светлина Светилки Комплет-Двојно Срце

ATMOMO 2 парчиња Безжична Автомобил Вратата LED Добредојдовте Светло Ласерски Проектор Светилка Сенка Светлина

DEN 311.76
Залиха

На заслепуваат логото и светлината ќе се прикаже на теренот кога ќе ја отворите вратата на автомобилот и тоа ќе се исклучи кога ќе се затвори вратата.Лесно да се инсталира и да се вклопат за повеќето автомобили.Нема алатки се потребни , само се држи светлина светилка на вратата панел и да се држиме на магнет на дното на автомобил рамка.Со сензор и за вклучување/исклучување на уредот за контрола на дизајн.Автомобилот светлина ќе работат автоматски кога прекинувачот е вклучено.(Забелешка : Сензор се наоѓа на дното на светлината, и да се Префрлате копчето на врвот на светлината.).Направени од високо квалитетни материјали.Повеќе издржливи, нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки и dustproof.Напојува со 3*AAA батерии (НЕ се Вклучени).Подолг опсег и посветла отколку на нормална светлина, дури и повеќе видливи во текот на ноќта.Карактеристики : 1.Лесно да се инсталира и да се вклопат за повеќето автомобили.Нема алатки се потребни, само се држи светлина светилка на вратата панел и да се држиме на магнет на дното на автомобил рамка. 2.На заслепуваат логото и светлината ќе се прикаже на теренот кога ќе ја отворите вратата на автомобилот и тоа ќе се исклучи кога ќе се затвори вратата. 3.Со сензор и за вклучување/исклучување на уредот за контрола на дизајн.Автомобилот светлина ќе работат автоматски кога прекинувачот е вклучено.(Забелешка : Сензор се наоѓа на дното на светлината, и да се Префрлате копчето на врвот на светлината.) 4.Напојува со 3*AAA батерии (НЕ се Вклучени).Подолг опсег и посветла отколку на нормална светлина, дури и повеќе видливи во текот на ноќта. 5.Направени од високо квалитетни материјали.Повеќе издржливи, нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки и dustproof.Спецификација : 1.Школка материјал : ABS 2.Работен напон : 5 V 3.Актуелни : 0.5 4.Моќност : 5 W 5.Боја : Црна 6.Модел : Заштитна автомобил 7.Количина : 2 парчиња 8.Напојување : 3x AAA батерија (Не се Вклучени) Пакување Вклучува : 2x Добредојдовте Светлина 2x Магнет Плоча 4x 3 M налепница.

R

Избор на клиент