.

.

LIUPENGWEI LED Самовила String Светла,10M-300М String Светла,Спалната соба Затворен Отворено за Градина Божиќ Украси со Далечински 8 Режими на Јаже Lights - Linkable Светла Градина Дух С

LIUPENGWEI LED Самовила String Светла,10M-300М String Светла,Спалната соба Затворен Отворено за Градина Божиќ Украси

DEN 468.00
Залиха

Водоотпорен IP67 : Самовила Светла е направен од надградба на ПВЦ и чист бакар жица слој направи светла флексибилни, трајни и се чувствувате водоотпорен, низок напон LED светилка монистра, ниска потрошувачка на енергија.Водоотпорен високо-моќ мемориски контролер : Постојат 8 режими кои можат да бидат слободно избрани и контролирани, 1. Постојана светлина, 2. Бран форма промени, 3, континуирана промена, 4. Флеш промени, 5, бавно флеш промени, 6 светли и темни промени, 7. Сон Промени, 8 флеш промени.Безбеден и лесен за користење : самовила светилка донесува 220 V приклучок.Ниска потрошувачка, нема да се прегрее дури и ако се користи за долго време.Едноставно приклучете го во штекерот за да го вклучите led стринг, и отстранете го за да го исклучите.Работата е многу едноставна.Ноќта на вештерките.Применливи места : Овие слатки светлата можат да бидат обесени во градината, патио, тревник, тремот, портата, ограда, двор или било ќошиња на вашиот простор за spook вашите посетители на оваа ноќ на Вештерките Божиќ.

R

Избор на клиент