.

.

Скејтборд Longboard Аикидо Кат Екранот Преградата (На Deckhand)

Скејтборд Longboard Аикидо Кат Екранот Преградата (На Deckhand)

DEN 259.20
Залиха

Како што сугерира името на DECKHAND е таму за да помогне во одржување на вашата палуби!Оваа swashbuckler може да се одржи до 14 skateboards, longboards, snowboards, сте го името!.Совршен за во вашиот дом или скејт продавница.Одлично за саеми!. 14 аглеста слотови лулка вашата кола.Цврста градба.Бесплатни стои.Направен во Колорадо.Без завртки, нема хардверски, не шрафцигер!Едноставно се одговара на линискиот крос греди заедно и тоа е тоа!.Како што сугерира името на DECKHAND е таму за да помогне во одржување на вашата палуби!Оваа swashbuckler може да се одржи до 14 skateboards, longboards, snowboards, сте го името!Нема потреба да се откажам ова на ѕидот или да користите хардверски и алатки за да се соберат.Целата работа се вклопува заедно со само 4 парчиња! 2 крос греди со жлебови нека ви snap оваа рек заедно во секунди и имаш цврста одбор рек!Супер лесен за инсталација и едноставно да ги симнат ако сакате да ја преместите.Работи како скејтборд багажник, longboard багажник, аикидо багажник, или wakeboard решетката.

R

Избор на клиент