.

.

VGSEBA 24 К Јастиви Злато Лист Снегулки, 50 mg Вистински Мали Вистински Златни Снегулки, 50 mg Чисто Сребро Лист Снегулки за Лицето Маска, Здравје & Spa, Украсни Чинии за Готве?

VGSEBA 24 К Јастиви Злато Лист Снегулки, 50 mg Вистински Мали Вистински Златни Снегулки, 50 mg Чисто Сребро Лист

DEN 2176.80
Залиха

【ДИМЕНЗИЈА】 : сет содржи 50mg 24 K злато лист снегулки и 50mg вистински sliver лист снегулки.На чисто злато шушка е составен од 99% злато и 1% сребро.И вистински сребрени снегулки материјал е 100% сребро. 【УБАВИНА и ШМИНКА】 : Златен Лист снегулки и сребрен лист снегулки се користи во убавината рутина за долго време.Се однесува само на златни листови на лицето откако ќе го исчистите лицето, потоа масажа на вашето лице со серумот, и ова може да анти-Навремено. 【ХРАНА ДЕКОРАЦИЈА】 : 24 karat златни снегулки и чисто сребро шушка се за јадење, така што тие се користат како храна декорација.Можете да декорирате вашиот пекарница, торта, десерт, слатки, куки, cupcakes со златен лист, и тоа ќе додадете контакт на луксуз на вашата трпезариска маса. 【УМЕТНОСТ ДЕКОРАЦИЈА】 : Ова злато лист и сребрен лист може да се користи во уметност и занает, работа која бара луксузен златна текстура : скулптура , керамика, сликарство,таванот, керамика, рачно изработени подароци, DIYs, дизајн на мебел и опрема, и стилски модни додатоци како што се прстени, нараквици, и круната. 【МНОГУ НЕЗАБОРАВНИ】 : Сакате да ги Импресионира Вашите Гости?Се што има роденден, свадба, владата годишнината партија?Такви специјални прилики бараат посебна храна и украси, и овие 24 К златен лист листови може да се трансформира во вашата партија во најлуксузните настан на годината. 24 К Чисто Злато Лист Снегулки за Роденденската Торта Декорација. 24 К Јастиви Злато Лист Снегулки за Чоколадо Декорација.Јастиви Чисто Сребро Лист Снегулки за Десерт Декорација. 24 К Јастиви Злато Лист Снегулки за Храна Декорација.

R

Избор на клиент